- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Iné výrobky
- Elektroakustika
- Audio zosilňovače
- AUDIO ZOSILOVAČ 600-BT Bluetooth 120 W BLOW
AUDIO ZOSILOVAČ 600-BT Bluetooth 120 W BLOW
- Kompletné špecifikácie
AUDIO ZOSILOVAČ 600-BT Bluetooth 120 W BLOWSkladom50,08 EUR40,71 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovitý výkon: 120 W ( 4 x 30 W ) ; Audio vstupy: AUX - Jack 3.5 mm ; Audio výstupy: 4 / 8 Ω, 4-way - svorkovnica ; Rozhranie: Bluetooth 4.1 ; Napájanie: 24 V DC ;
| Menovitý výkon: | 120 W ( 4 x 30 W ) |
| Nastavenie úrovne audio vstupu: | ![]() |
| Audio vstupy: | AUX - Jack 3.5 mm |
| Audio výstupy: | 4 / 8 Ω, 4-way - svorkovnica |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| LED indikácia: | ![]() |
| Rozhranie: | Bluetooth 4.1 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Čierny |
| Napájanie: | 24 V DC (adaptér nie je súčasťou balenia) |
| Hmotnosť: | 0.192 kg |
| Rozmery: | 175 x 70 x 33 mm |
| Výrobca / Značka: | BLOW |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





