- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Iné výrobky
- Elektroakustika
- Audio zosilňovače
- AUDIO ZOSILOVAČ TPA3116D2 240 W
AUDIO ZOSILOVAČ TPA3116D2 240 W
- Kompletné špecifikácie
AUDIO ZOSILOVAČ TPA3116D2 240 WSkladom7,58 EUR6,16 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovitý výkon: 240 W ( 2 x 120 W ) ; Audio vstupy: AUX - 3-pinová zásuvka ; Audio výstupy: 4 / 8 Ω - svorkovnica ; Napájanie: 12-26 V DC - Odporúčané 24 V DC (adaptér nie je súčasťou balenia) ;
| Menovitý výkon: | 240 W ( 2 x 120 W ) |
| Šírka pásma: | 20 Hz ... 20 kHz |
| Audio vstupy: | AUX - 3-pinová zásuvka |
| Audio výstupy: | 4 / 8 Ω - svorkovnica |
| LED indikácia: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | Kábel s 3-kolíkovou zástrčkou je súčasťou balenia Nastavenie úrovne zvukového výstupu pomocou potenciometrov pre každý kanál zvlášť |
| Farba: | Modrý |
| Napájanie: | 12-26 V DC - Odporúčané 24 V DC (adaptér nie je súčasťou balenia) |
| Hmotnosť: | 0.070 kg |
| Rozmery: | 91 x 68 x 18 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





