- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- HDMI
- HDMI extendéry
- BEZDRÔTOVÝ EXTENDER HDMI V1183A01 2.4 GHz + 5 GHz UNITEK
BEZDRÔTOVÝ EXTENDER HDMI V1183A01 2.4 GHz + 5 GHz UNITEK
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÝ EXTENDER HDMI V1183A01 2.4 GHz + 5 GHz UNITEKSkladom95,74 EUR77,84 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Podporované rozlíšenie HDMI: 1080p @ 60 Hz ; Maximálna prenosová vzdialenosť: 50 m ;
| Podporované rozlíšenie HDMI: | 1080p @ 60 Hz |
| Maximálna prenosová vzdialenosť: | 50 m |
| Rozsah prevádzkovej frekvencie: | 2.4 GHz + 5 GHz |
| HDCP: | ![]() |
| Max. počet príjemcov pracujúcich naraz: | 1 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 5 V DC / 2 A - Port USB-C - s pomocou priloženého kábla z USB portu zdroja alebo iného zariadenia |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | |
| Rozmery: | Ø 60 x 13 mm - Vysielač 145 x 71 x 21 - Prijímač |
| Výrobca / Značka: | UNITEK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





