- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Smerovače, smerovače Wi-Fi, prístupové body (Access Pointy)
- Ostatné zariadenia
- BEZDRÔTOVÝ MOST WI-FI DS-3WF03C-5AC/OV3 5 GHz Hikvision
BEZDRÔTOVÝ MOST WI-FI DS-3WF03C-5AC/OV3 5 GHz Hikvision
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÝ MOST WI-FI DS-3WF03C-5AC/OV3 5 GHz HikvisionSkladom239,51 EUR194,73 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 5.150 GHz ... 5.350 GHz, 5.470 GHz ... 5.850 GHz ; Zosilenie : 12 dBi ; Štandardy: IEEE 802.11 a/n/ac ;
| Rozsah frekvencie: | 5 GHz : 5.150 GHz ... 5.350 GHz, 5.470 GHz ... 5.850 GHz |
| Zosilenie : | 12 dBi |
| Polarizácia: | zvislá/vodorovná |
| Štandardy: | IEEE 802.11 a/n/ac |
| Prenosové rýchlosti: | ≤ 867 Mbps |
| Dosah bezdrôtového prenosu: | ≤ 15 km |
| Prevádzkové režimy: | Bridge (Point-to-Point), Station (Point-to-Multipoint) |
| Ochrany: | WPA2-PSK |
| Porty LAN: | 1 x 10/100/1000 Mbps LAN + Passive PoE 1 x 10/100/1000 Mbps LAN |
| Rozhranie správy: | WWW prehliadač |
| Podpora mobilných telefónov: | ![]() |
| Výkon vysielača: | max. 22 dBm |
| Šírka vodorovného lúča (H): | 35 ° |
| Šírka vertikálneho lúča (V): | 35 ° |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie PoE: | Passive PoE - 12 ... 24 V DC (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | max. 7.5 W |
| Kryt: | Externá z umelej hmoty (Odolná voči atmosférickým podmienkam) |
| Index of Protection: | IP55 |
| Hmotnosť: | 0.31 kg |
| Rozmery: | 188 x 91 x 58 mm |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 70 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 5 % ... 95 % (bez kondenzácie) |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 317200376 |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





