- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Smerovače, smerovače Wi-Fi, prístupové body (Access Pointy)
- LTE
- BRÁNA 4G/LTE TRB141 Teltonika
BRÁNA 4G/LTE TRB141 Teltonika
- Kompletné špecifikácie
BRÁNA 4G/LTE TRB141 TeltonikaSkladom173,64 EUR141,17 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 4G LTE / 3G WCDMA / 2G GSM ; Typ antény: 1 x Všesmerová anténa 4G LTE ; Štandardy: LTE Cat. 1, 3G WCDMA, 2G GSM ; Prenosové rýchlosti: DL : 10 / 0.384 / 0.296 Mbps (4G / 3G / 2G), UL : 5 / 0.384 / 0.2368 Mbps (4G / 3G / 2G) ; Slot SIM karty: 1 x Mini SIM – 2FF ; Vybrané vlastnosti: Podpora technológie VoIP, Spolupráca so systémami IoT (Internet of Things), , Komunikačné rozhrania: 1x digitálny vstup (konfigurovateľný ako aktívny alebo pasívny), 1x izolovaný vstup, 1x analógový vstup (4mA ... 20mA), 1x konfigurovateľný vstup, 2x reléový výstup, 1x konfigurovateľný výstup, 1x OC výstup (max. 30V/300mA) Široký rozsah podporovaných napájacích napätí ;
| Rozsah frekvencie: | 4G LTE / 3G WCDMA / 2G GSM |
| Typ antény: | 1 x Všesmerová anténa 4G LTE - 1.0 dBi (konektor SMA) |
| Štandardy: | |
| Prenosové rýchlosti: | |
| Porty LAN: | ![]() |
| Výkon vysielača: | ≤ 23 dBm @ 4G LTE ≤ 24 dBm @ 3G WCDMA ≤ 33 dBm @ 2G GSM |
| LED indikátory: | Power, 2G, 3G, 4G, 5 x Indikátor signálu |
| Typ siete: | |
| LTE: | ![]() |
| Slot SIM karty: | 1 x Mini SIM – 2FF |
| DDNS: | Spolupráca > 25 |
| Server DHCP: | ![]() |
| Port USB: | ![]() |
| Ochrany: | |
| Rozhranie správy: | WWW prehliadač, aplikácia Teltonika RMS, SMS |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.1 |
| Operačný systém: | RutOS (Linux OS based) |
| Update firmware: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 9 ... 30 V DC / 1 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | ≤ 5 W |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 75 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.13 kg |
| Rozmery: | 74.5 x 64.4 x 25 mm |
| Výrobca / Značka: | Teltonika |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






