- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Smerovače, smerovače Wi-Fi, prístupové body (Access Pointy)
- LTE
- BRÁNA 5G TRB501 Teltonika
BRÁNA 5G TRB501 Teltonika
- Kompletné špecifikácie
BRÁNA 5G TRB501 TeltonikaSkladom590,12 EUR479,77 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 5G/4G/3G ; Typ antény: 4 x Všesmerová anténa 5G/4G/3G ; Štandardy: 5G Sub-6 SA/NSA, LTE Cat. 19, LTE Cat. 18, 3G ; Prenosové rýchlosti: 5G Sub-6 SA/NSA : 2.4 / 3.4 Gb/s DL 4x4 MIMO, 900 / 550 Mbps UL 2x2 MIMO, 4G LTE : 1.6 Gb/s DL, 200 Mbps UL, 3G : 42 Mbps DL, 5.76 Mbps UL ; Slot SIM karty: 1 x Mini SIM – 2FF ; Port USB: micro USB ; Vybrané vlastnosti: Podpora technológie VoIP, Spolupráca so systémami IoT (Internet of Things), , 4kolíková priemyselná elektrická zásuvka Široký rozsah podporovaných napájacích napätí ;
| Rozsah frekvencie: | 5G/4G/3G |
| Typ antény: | 4 x Všesmerová anténa 5G/4G/3G - 4 dBi (konektor SMA) |
| Štandardy: | 5G Sub-6 SA/NSA, LTE Cat. 19, LTE Cat. 18, 3G |
| Prenosové rýchlosti: | |
| Porty LAN: | 1 x 10 / 100 / 1000 / 2500 Mbps - 2.5 Gigabit Ethernet |
| LED indikátory: | Power, Link/Act - LAN, 3G, 4G, 5G, 3 x Indikátor signálu |
| Typ siete: | |
| LTE: | ![]() |
| Slot SIM karty: | 1 x Mini SIM – 2FF |
| DDNS: | Spolupráca > 77 |
| Server DHCP: | ![]() |
| Port USB: | micro USB |
| Ochrany: | |
| Rozhranie správy: | WWW prehliadač, aplikácia Teltonika RMS, SMS |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.2.1 |
| Operačný systém: | RutOS (Linux OS based) |
| Update firmware: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | ≤ 5 W |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 75 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.24 kg |
| Rozmery: | 100 x 93 x 30 mm |
| Výrobca / Značka: | Teltonika |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





