- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Smerovače, smerovače Wi-Fi, prístupové body (Access Pointy)
- Vnútorný
- DOMÁCI SYSTÉM WI-FI DECO-X20(2-PACK) Wi-Fi 6 2.4 GHz, 5 GHz 574 Mbps + 1201 Mbps TP-LINK
DOMÁCI SYSTÉM WI-FI DECO-X20(2-PACK) Wi-Fi 6 2.4 GHz, 5 GHz 574 Mbps + 1201 Mbps TP-LINK
- Kompletné špecifikácie
DOMÁCI SYSTÉM WI-FI DECO-X20(2-PACK) Wi-Fi 6 2.4 GHz, 5 GHz 574 Mbps + 1201 Mbps TP-LINKSkladom193,15 EUR157,04 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet zariadení v súprave: 2 ks. ; Typ antény: 2 x Všesmerová anténa - zabudovaná ; Štandardy: IEEE 802.11ax/n/b/g @ 2.4 GHz IEEE 802.11ax/ac/n/a @ 5 GHz ; Porty LAN: 2 x 10/100/1000 Mbps ; Vybrané vlastnosti: Technológia TP-Link Mesh: MU-MIMO, Automatický výber trasy, ovládania AP, ovládania pásma Beamforming ;
| Počet zariadení v súprave: | 2 ks. |
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Typ antény: | 2 x Všesmerová anténa - zabudovaná |
| Štandardy: | IEEE 802.11ax/n/b/g @ 2.4 GHz IEEE 802.11ax/ac/n/a @ 5 GHz |
| Prenosové rýchlosti: | 574 Mbps + 1201 Mbps |
| Porty LAN: | 2 x 10/100/1000 Mbps |
| LED indikátory: | ![]() |
| DDNS: | ![]() |
| Server DHCP: | ![]() |
| Update firmware: | Automatická |
| Ochrany: | |
| Rozhranie správy: | Lokálne ovládanie, diaľkové alebo prostredníctvom TP-Link Deco |
| Výkon vysielača: | max. 20 dBm @ 2.4 GHz max. 23 dBm @ 5 GHz |
| Napájanie: | 12 V DC / 1 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Systémové požiadavky: | |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.745 kg |
| Rozmery: | Ø 110 x 114 mm |
| Výrobca / Značka: | TP-LINK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





