- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Smerovače, smerovače Wi-Fi, prístupové body (Access Pointy)
- Vnútorný
- DOMÁCI SYSTÉM WI-FI MESH M1200(3-PACK) 2.4 GHz, 5 GHz, 300 Mbps + 867 Mbps CUDY
DOMÁCI SYSTÉM WI-FI MESH M1200(3-PACK) 2.4 GHz, 5 GHz, 300 Mbps + 867 Mbps CUDY
- Kompletné špecifikácie
DOMÁCI SYSTÉM WI-FI MESH M1200(3-PACK) 2.4 GHz, 5 GHz, 300 Mbps + 867 Mbps CUDYNie je skladom92,90 EUR75,53 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet zariadení v súprave: 3 ks. ; Rozsah frekvencie: 2.4 GHz, 5 GHz ; Typ antény: 4 x Všesmerová anténa - zabudovaná ; Štandardy: Wi-Fi 5 @ 2.4 GHz / 5 GHz ; Prevádzkové režimy: Router, AP, Wi-Fi Extender, WISP, Klient ;
| Počet zariadení v súprave: | 3 ks. |
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz, 5 GHz , |
| Typ antény: | 4 x Všesmerová anténa - zabudovaná |
| Štandardy: | Wi-Fi 5 @ 2.4 GHz / 5 GHz |
| Prenosové rýchlosti: | 300 Mbps + 867 Mbps |
| CPU: | Jedno jadro 580 MHz, MIPS24KEC |
| Porty LAN: | 1 x 10/100 Mbps - WAN 1 x 10/100 Mbps - LAN |
| LED indikátory: | System |
| DDNS: | ![]() |
| Server DHCP: | ![]() |
| Update firmware: | ![]() |
| Ochrany: | WPA/WPA2/WPA3 |
| Rozhranie správy: | WWW prehliadač |
| Prevádzkové režimy: | |
| Napájanie: | 12 V DC / 1 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | max. 90 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.293 kg / ks. |
| Rozmery: | Ø 110 x 155 mm / ks. |
| Výrobca / Značka: | CUDY |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





