- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Smerovače, smerovače Wi-Fi, prístupové body (Access Pointy)
- Vnútorný
- DOMÁCI SYSTÉM WI-FI MESH M3000(2-PACK) V2.0 Wi-Fi 6 2.4 GHz, 5 GHz, 574 Mbps + 2402 Mbps CUDY
DOMÁCI SYSTÉM WI-FI MESH M3000(2-PACK) V2.0 Wi-Fi 6 2.4 GHz, 5 GHz, 574 Mbps + 2402 Mbps CUDY
- Kompletné špecifikácie
DOMÁCI SYSTÉM WI-FI MESH M3000(2-PACK) V2.0 Wi-Fi 6 2.4 GHz, 5 GHz, 574 Mbps + 2402 Mbps CUDYSkladom148,51 EUR120,74 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet zariadení v súprave: 2 ks. ; Rozsah frekvencie: 2.4 GHz, 5 GHz ; Typ antény: 5 x Všesmerová anténa - zabudovaná ; Štandardy: IEEE 802.11ax/n/b/g @ 2.4 GHz, IEEE 802.11ax/ac/n/a @ 5 GHz ; Prevádzkové režimy: Router AP Wi-Fi Extender WISP ; Farba: Biela ;
| Počet zariadení v súprave: | 2 ks. |
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz, 5 GHz , |
| Typ antény: | 5 x Všesmerová anténa - zabudovaná |
| Štandardy: | IEEE 802.11ax/n/b/g @ 2.4 GHz , IEEE 802.11ax/ac/n/a @ 5 GHz |
| Prenosové rýchlosti: | 574 Mbps + 2402 Mbps |
| Porty LAN: | 1 x 2.5 Gbps - WAN 1 x 10/100/1000 Mbps - LAN |
| DDNS: | ![]() |
| Ochrany: | WPA/WPA2/WPA3 |
| Rozhranie správy: | |
| Prevádzkové režimy: | |
| Napájanie: | 12 V DC / 1 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.360 kg |
| Rozmery: | Ø 110 x 155 mm |
| Výrobca / Značka: | CUDY |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





