- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- HDMI
- HDMI Switche
- DUÁLNA DOKOVACIA STANICA KVM D1103A01 4K UHD UNITEK
DUÁLNA DOKOVACIA STANICA KVM D1103A01 4K UHD UNITEK
- Kompletné špecifikácie
DUÁLNA DOKOVACIA STANICA KVM D1103A01 4K UHD UNITEKSkladom238,45 EUR193,86 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Maximálne podporované rozlíšenie: 4K UHD @ 60 políčok/s ; Podporovaný štandard HDMI: HDMI 2.1 ; Kompatibilita: Windows / Mac OS / Chrome OS ;
| Typy zásuviek: | |
| Maximálne podporované rozlíšenie: | 4K UHD @ 60 políčok/s |
| Podporovaný štandard HDMI: | HDMI 2.1 |
| Kompatibilita: | Windows / Mac OS / Chrome OS |
| Ovládače zariadenia: | Bezplatná aplikácia DisplayLink |
| Vybrané vlastnosti: | Tlačidlo na prepínanie medzi zariadeniami |
| Materiál: | Plast |
| Farba: | Čierny |
| Napájanie: | USB-C - Power Delivery 100W |
| Hmotnosť: | 0.27 kg |
| Rozmery: | 180 mm x 80 mm x 25 mm |
| Výrobca / Značka: | UNITEK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





