- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- HDMI
- HDMI extendéry
- EXTENDER HDMI-EX-6IR-V4
EXTENDER HDMI-EX-6IR-V4
- Kompletné špecifikácie
EXTENDER HDMI-EX-6IR-V4Skladom58,14 EUR47,27 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Maximálna prenosová vzdialenosť: 40 m @ UTP kat. 6 / 6A / 7 @ 4K UHD ; Vybrané vlastnosti: IR prijímač / Vysielač IR - Vonkajší Veľmi dobrá kvalita obrazu bez viditeľných rušení zapríčinených kompresiou ;
| Podporované rozlíšenie HDMI: | 720p, 1080i, 1080p, 800 x 600, 1280 x 960, 1280 x 800, 1280 x 768, 1366 x 768, 1360 x 768, 1440 x 900, 1680 x 1050, 1024 x 768 3840 x 2160 - 4K UHD, max. 4096 x 2160 |
| Maximálna prenosová vzdialenosť: | |
| Podporované audio formáty: | LPCM, PCM, DTS-Audio, DTS-HD |
| Podporovaný štandard HDMI: | 1.4 |
| HDCP: | 1.4 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 5 V DC / 0.55 A - (power adapters included) |
| Spotreba energie: | 5 W (celkom) |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 60 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 0 % ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.08 kg |
| Rozmery: | 71 x 67 x 25 mm - Rozmery vysielača alebo prijímača |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




