- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- HDMI
- HDMI extendéry
- EXTENDER HDMI+USB-EX-100-4K-V3 4K UHD SIGNAL
EXTENDER HDMI+USB-EX-100-4K-V3 4K UHD SIGNAL
- Kompletné špecifikácie
EXTENDER HDMI+USB-EX-100-4K-V3 4K UHD SIGNALSkladom309,66 EUR251,76 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Zariadenie umožňuje prenos signálu s vysokým rozlíšením do televízneho prijímača vybaveného konektorom HDMI cez počítačovú krútenú dvojlinku kat. 5e, 6; Extendér umožňuje tiež predĺženie portu USB 2.0, napr. za účelom ovládania zapisovača pomocou myšky; Max. počet príjemcov pracujúcich naraz: 253 ; Podporovaný štandard HDMI: 2.0 ; Protokoly: HDbitT ; Vybrané vlastnosti: Zariadenia nevyžadujú priame spojenie, pracujú tiež prostredníctvom siete LAN Nutnosť vlastného napájania vysielača a prijímača ;
| Podporované rozlíšenie HDMI: | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p 1080i, 1080p, 4K UHD, 4K DCI, 800 x 600 px, 1024 x 768 px, 1280 x 1024 px, 1280 x 800 px, 1440 x 900 px, 1680 x 1050 px |
| Maximálna prenosová vzdialenosť: | 100 m UTP kat. 5, 5e, 6, 6A, 7 |
| Max. počet príjemcov pracujúcich naraz: | 253 |
| Podporovaný štandard HDMI: | 2.0 |
| Max. prenosová rýchlosť: | 18 Gbps |
| HDMI výstup: | LPCM 2.0 |
| HDCP: | HDCP 1.4, HDCP 2.2 |
| Omeškanie prenosu: | |
| Protokoly: | HDbitT |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Ochrany: | |
| Napájanie: | |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 60 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 0 % ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.24 kg |
| Rozmery: | 109.6 x 89.5 x 26.3 mm - Rozmery vysielača alebo prijímača |
| Výrobca / Značka: | SIGNAL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




