- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Smerovače, smerovače Wi-Fi, prístupové body (Access Pointy)
- Vnútorný
- GPON CPE ROUTER UF-WIFI-6 UFiber Wi-Fi 6, 2.4 GHz, 5 GHz, 300 Mbps + 1200 Mbps UBIQUITI
GPON CPE ROUTER UF-WIFI-6 UFiber Wi-Fi 6, 2.4 GHz, 5 GHz, 300 Mbps + 1200 Mbps UBIQUITI
- Kompletné špecifikácie
GPON CPE ROUTER UF-WIFI-6 UFiber Wi-Fi 6, 2.4 GHz, 5 GHz, 300 Mbps + 1200 Mbps UBIQUITISkladom156,27 EUR127,05 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 2.4 GHz, 5 GHz ; Typ antény: 2 x 2 MIMO Všesmerová anténa - zabudovaná ; Štandardy: IEEE 802.11 b/g/n/ac/ax, ITU-G.984 ; Porty LAN: 4 x 10/100/1000 Mbps ; Rozhranie WAN: 1 x port GPON SC/APC, 2.488 Gb/s Downlink / 1.244 Gb/s Uplink ;
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz, 5 GHz , |
| Typ antény: | 2 x 2 MIMO Všesmerová anténa - zabudovaná |
| Štandardy: | |
| Prenosové rýchlosti: | 300 Mbps @ 2.4 GHz + 1200 Mbps @ 5 GHz |
| Porty LAN: | 4 x 10/100/1000 Mbps |
| Rozhranie WAN: | 1 x port GPON SC/APC, 2.488 Gb/s Downlink / 1.244 Gb/s Uplink |
| Výkon vysielača: | < 22 dBm @ 2.4 GHz < 22 dBm @ 5 GHz |
| Optický výkon: | |
| LED indikátory: | Power, LAN, Indikátor signálu |
| Update firmware: | ![]() |
| Ochrany: | |
| Rozhranie správy: | |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.1 |
| Napájanie PoE: | Ubiquiti Passive PoE |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | ≤ 11 W |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Certifikáty: | CE, FCC, IC |
| Prevádzková teplota: | -15 °C ... 45 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % |
| Hmotnosť: | 0.48 kg |
| Rozmery: | 142 x 141 x 32 mm |
| Výrobca / Značka: | UBIQUITI |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





