- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Smerovače, smerovače Wi-Fi, prístupové body (Access Pointy)
- Vnútorný
- GPON CPE ROUTER UF-WIFI UFiber Wi-Fi 2.4 GHz 300 Mbps UBIQUITI
GPON CPE ROUTER UF-WIFI UFiber Wi-Fi 2.4 GHz 300 Mbps UBIQUITI
- Kompletné špecifikácie
GPON CPE ROUTER UF-WIFI UFiber Wi-Fi 2.4 GHz 300 Mbps UBIQUITISkladom114,78 EUR93,32 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 2.4 GHz ; Typ antény: Všesmerová anténa - zabudovaná ; Štandardy: IEEE 802.11n, ITU-G.984 ; Porty LAN: 4 x 10/100/1000 Mbps ; Rozhranie WAN: 1 x port GPON SC/APC, 2.488 Gb/s Downlink / 1.244 Gb/s Uplink ;
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz |
| Typ antény: | Všesmerová anténa - zabudovaná |
| Štandardy: | IEEE 802.11n, ITU-G.984 |
| Prenosové rýchlosti: | 300 Mbps |
| Porty LAN: | 4 x 10/100/1000 Mbps |
| Rozhranie WAN: | 1 x port GPON SC/APC, 2.488 Gb/s Downlink / 1.244 Gb/s Uplink |
| Optický výkon: | |
| LED indikátory: | Power, LAN, Indikátor signálu |
| Rozhranie správy: | Ubiquiti Network Management System |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.1 |
| Napájanie PoE: | Ubiquiti Passive PoE |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | ≤ 7 W |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Certifikáty: | CE, FCC, IC |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 45 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % |
| Hmotnosť: | 0.19 kg |
| Rozmery: | 126 x 126 x 32 mm |
| Výrobca / Značka: | UBIQUITI |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




