- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Iné výrobky
- GSM, UMTS, LTE
- Hardware a príslušenstvo pre antény GSM, UMTS, LTE
- GSM ROZBOČKA RI-3/1N
GSM ROZBOČKA RI-3/1N
- Kompletné špecifikácie
GSM ROZBOČKA RI-3/1NSkladom43,84 EUR35,64 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet vstupov: 1 ks. ; Počet výstupov: 3 ks. ; Rozsah frekvencie: 800 ... 2500 MHz ;
| Počet vstupov: | 1 ks. |
| Počet výstupov: | 3 ks. |
| Konektory: | 4 x "N" Zásuvka |
| Rozsah frekvencie: | 800 ... 2500 MHz |
| Impedancia: | 50 Ω |
| Hmotnosť: | 0.24 kg |
| Rozmery: | 136 x 83 x 21 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




