- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Iné výrobky
- Pressure washers
- High-pressure Washer DY-EW130 120 bar BISON
High-pressure Washer DY-EW130 120 bar BISON
- Kompletné špecifikácie
High-pressure Washer DY-EW130 120 bar BISONSkladom501,07 EUR407,38 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovitý výkon: 2200 W ; Pracovný tlak: 90 ... 100 bar ; Maximum pressure: 120 bar ; Maximum flow rate: 12.6 l/min ; Engine speed: 1450 RPM ; Vybrané vlastnosti: Brass pump used in professional washers for industrial use ;
| Menovitý výkon: | 2200 W |
| Pracovný tlak: | 90 ... 100 bar |
| Maximum pressure: | 120 bar |
| Maximum flow rate: | 12.6 l/min |
| Engine speed: | 1450 RPM |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 49.8 kg |
| Rozmery: | 550 x 770 x 925 mm |
| Výrobca / Značka: | BISON |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




