- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Príslušenstvo
- INTELIGENTNÉ REŠTARTOVANIE SMEROVAČA REBO-V1.2 KEECONN
INTELIGENTNÉ REŠTARTOVANIE SMEROVAČA REBO-V1.2 KEECONN
- Kompletné špecifikácie
INTELIGENTNÉ REŠTARTOVANIE SMEROVAČA REBO-V1.2 KEECONNSkladom128,28 EUR104,30 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Zariadenie REBO-V1.2 je určené na reštartovanie smerovača, ak sa zistí, že je "pozastavený" ("zamrznutý"); Použitie: Smerovače so zabudovaným modemom pre mobilný prístup 3G/4GLTE/5G ; Vybrané vlastnosti: záťaž : 4.2 A, Inteligentná detekcia porúch, Zariadenie na pripevnenie na lištu DIN, TS-35 ; Napájanie: 9 ... 24 V DC ;
| Použitie: | Smerovače so zabudovaným modemom pre mobilný prístup 3G/4GLTE/5G |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Typ puzdra: | Plast, Lišta DIN TS-35 |
| Napájanie: | 9 ... 24 V DC (cez existujúce napájanie smerovača) |
| Spotreba energie: | 0.12 ... 0.35 W |
| Hmotnosť: | 0.038 kg |
| Rozmery: | 90 x 63 x 18 mm |
| Výrobca / Značka: | KEECONN |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




