- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domácnosť/Záhrada/Motorizmus
- Inteligentná domácnosť
- BleBox
- Výkonné prvky
- INTELIGENTNÝ OVLÁDAČ BRÁN A DVERÍ GATEBOX-PRO-V3/BLEBOX Wi-Fi, 12 ... 48 V DC/AC
INTELIGENTNÝ OVLÁDAČ BRÁN A DVERÍ GATEBOX-PRO-V3/BLEBOX Wi-Fi, 12 ... 48 V DC/AC
- Kompletné špecifikácie
INTELIGENTNÝ OVLÁDAČ BRÁN A DVERÍ GATEBOX-PRO-V3/BLEBOX Wi-Fi, 12 ... 48 V DC/ACSkladom91,05 EUR74,03 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 12 ... 48 V DC/AC ; Počet vstupov: 2 ; Počet výstupov: 2 ; Typ konektora: skrutkové svorky ; Bezdrôtové: Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11g ; Vybrané vlastnosti: Ovládanie elektrozámky a automatickej brány, vzdialený prístup, Ovládač dokáže spolupracovať so systémami hlasových asistentov: GoogleHome a Amazon Alexa., Všesmerová anténa Wi-Fi 5 dB, Podpora technológie μWiFi ;
| Použitie: | dvojkrídlové dvere, posuvné dvere, garážové vráta, dvere |
| Menovité napätie: | 12 ... 48 V DC/AC |
| Maximálne celkové zaťaženie: | ![]() |
| Celkový maximálny prúd: | 100 mA / Výstupy ovládania |
| Počet vstupov: | 2 |
| Počet výstupov: | 2 |
| Typ konektora: | skrutkové svorky |
| Bezdrôtové: | Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11g |
| Podpora mobilných telefónov: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | |
| Index of Protection: | IP54 |
| Farba: | Čierny |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| Rozmery: | |
| Výrobca / Značka: | BleBox |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





