- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domácnosť/Záhrada/Motorizmus
- Inteligentná domácnosť
- BleBox
- Výkonné prvky
- INTELIGENTNÝ REGULÁTOR SAUNY SAUNABOX/BLEBOX Wi-Fi, 1 X 230 V AC / 3 X 230 V AC
INTELIGENTNÝ REGULÁTOR SAUNY SAUNABOX/BLEBOX Wi-Fi, 1 X 230 V AC / 3 X 230 V AC
- Kompletné špecifikácie
INTELIGENTNÝ REGULÁTOR SAUNY SAUNABOX/BLEBOX Wi-Fi, 1 X 230 V AC / 3 X 230 V ACSkladom151,32 EUR123,02 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 1 x 230 V AC / 3 x 230 V AC ; Počet vstupov: 1 x Digitálna teplotná sonda, 1 x Snímač otvorených dverí ; Počet výstupov: 3 x Výstup relé ; Typ konektora: skrutkové svorky ; Rozsah merania teploty: -55 ... 125 °C ; Rozsah regulácie teploty: -50 ... 120 °C ; Bezdrôtové: Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11g ; Vybrané vlastnosti: vzdialený prístup, Ovládač dokáže spolupracovať so systémami hlasových asistentov: GoogleHome a Amazon Alexa., Zabudovaná klávesnica, Všesmerová anténa Wi-Fi Podpora technológie μWiFi ;
| Použitie: | Sauny |
| Menovité napätie: | 1 x 230 V AC / 3 x 230 V AC |
| Maximálne celkové zaťaženie: | 3 x |
| Celkový maximálny prúd: | 3 x 16 A |
| Počet vstupov: | |
| Počet výstupov: | 3 x Výstup relé |
| Typ konektora: | skrutkové svorky |
| Rozsah merania teploty: | -55 ... 125 °C |
| Presnosť merania teploty: | ± 0.5 °C @ -10 ... 85 °C |
| Rozsah regulácie teploty: | -50 ... 120 °C |
| Bezdrôtové: | Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11g |
| Podpora mobilných telefónov: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Samozhasnuteľný plast , Povrchová (krabica) |
| Index of Protection: | IP44 |
| Farba: | Šedý / Čierny |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.40 kg |
| Rozmery: | 129 x 89 x 57 mm |
| Dĺžka káblu: | 5 m (Sonda) |
| Výrobca / Značka: | BleBox |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




