- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Adaptéry bezdrôtových kariet Wi-Fi
- KARTA WLAN USB ARCHER-T2U 150 Mbps @ 2.4 GHz, 433 Mbps @ 5 GHz TP-LINK
KARTA WLAN USB ARCHER-T2U 150 Mbps @ 2.4 GHz, 433 Mbps @ 5 GHz TP-LINK
- Kompletné špecifikácie
KARTA WLAN USB ARCHER-T2U 150 Mbps @ 2.4 GHz, 433 Mbps @ 5 GHz TP-LINKSkladom15,50 EUR12,60 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Podporované štandardy: IEEE 802.11 b/g/n @ 2.4 GHz, IEEE 802.11 a/n/ac @ 5 GHz ; Podporované prenosové rýchlosti: 150 Mbps @ 2.4 GHz, 433 Mbps @ 5 GHz ; Rozmery: 41 x 20 x 9 mm ;
| Podporované štandardy: | IEEE 802.11 b/g/n @ 2.4 GHz, IEEE 802.11 a/n/ac @ 5 GHz |
| WiFi chipset: | Atheros |
| Podporované prenosové rýchlosti: | 150 Mbps @ 2.4 GHz , 433 Mbps @ 5 GHz |
| Prevádzkové režimy: | Ad-Hoc, Infrastructure |
| Modulácia: | DBPSK / DQPSK / CCK / OFDM / 16-QAM / 64-QAM |
| Typ antény: | Do interiérov |
| Rozhranie: | USB |
| Rozsah frekvencie: | |
| Citlivosť prijímača: | 5 GHz |
| Bezpečnostné opatrenie: | WEP 64/128-bit, WPA-PSK/WPA2-PSK, 802.1x Radius |
| Priložené ovládače: | Windows, Mac OS X, Linux |
| Certifikáty: | FCC, CE, RoHS |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.006 kg |
| Rozmery: | 41 x 20 x 9 mm |
| Výrobca / Značka: | TP-LINK |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




