- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Bezdrôtové karty Wi-Fi
- KARTA WLAN USB NC300 Wi-Fi 6, 300 Mbps DAHUA
KARTA WLAN USB NC300 Wi-Fi 6, 300 Mbps DAHUA
- Kompletné špecifikácie
KARTA WLAN USB NC300 Wi-Fi 6, 300 Mbps DAHUASkladom6,32 EUR5,14 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Podporované štandardy: IEEE802.11 ax/b/g/n @ 2.4 GHz ; Podporované prenosové rýchlosti: 300 Mbps ; Rozmery: 21 x 15 x 8 mm ;
| Podporované štandardy: | IEEE802.11 ax/b/g/n @ 2.4 GHz |
| Podporované prenosové rýchlosti: | 300 Mbps |
| Prevádzkové režimy: | Adaptér bezdrôtovej siete |
| Typ antény: | Vnútorná anténa - MU-MIMO, 1 dBi |
| Rozhranie: | USB 2.0 |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.003 kg |
| Rozmery: | 21 x 15 x 8 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





