- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- HDMI
- HDMI prevodníky
- KONVERTOR HDMI / DISPLAYPORT V1714AGY01 1.8 m, 4K UHD UNITEK
KONVERTOR HDMI / DISPLAYPORT V1714AGY01 1.8 m, 4K UHD UNITEK
- Kompletné špecifikácie
KONVERTOR HDMI / DISPLAYPORT V1714AGY01 1.8 m, 4K UHD UNITEKSkladom14,74 EUR11,99 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Dĺžka káblu: 1.8 m ; Vstupy: Konektor HDMI ; Výstupy: Konektor DisplayPort ; Podporované výstupné rozlíšenie HDMI: 3840 x 2160, 4K UHD ;
| Dĺžka káblu: | 1.8 m |
| Vstupy: | Konektor HDMI, Konektor USB-A |
| Výstupy: | Konektor DisplayPort |
| Podporované výstupné rozlíšenie HDMI: | 3840 x 2160, 4K UHD |
| HDCP: | 1.4/2.2 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 5 V DC / 1 A z portu USB |
| Farba: | Vesmírne šedá |
| Hmotnosť: | 0.10 kg |
| Výrobca / Značka: | UNITEK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





