- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Iné výrobky
- GSM, UMTS, LTE
- Antény
- LOGARITMICKÁ ANTÉNA ATK-ALP/LTE+SMA-KAT/10 GSM/DCS/UMTS/HSDPA
LOGARITMICKÁ ANTÉNA ATK-ALP/LTE+SMA-KAT/10 GSM/DCS/UMTS/HSDPA
- Kompletné špecifikácie
LOGARITMICKÁ ANTÉNA ATK-ALP/LTE+SMA-KAT/10 GSM/DCS/UMTS/HSDPASkladom63,60 EUR51,70 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 800 ... 3000 MHz ; Konektory: Zástrčka SMA ; Zosilenie : max. 9 dBi ; Vybrané vlastnosti: Dĺžky káblu - 10 m, Veľmi jednoduchá a rýchla montáž ; Rozmery: 260 x 180 x 25 mm ;
| Rozsah frekvencie: | 800 ... 3000 MHz : GSM / DCS / UMTS / HSDPA / LTE |
| Konektory: | Zástrčka SMA |
| Zosilenie : | max. 9 dBi |
| Impedancia: | 50 Ω |
| Šírka vodorovného lúča (H): | 76 ° |
| Šírka vertikálneho lúča (V): | 66 ° |
| Polarizácia: | zvislá/vodorovná |
| VSWR: | < 1.7 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.31 kg |
| Rozmery: | 260 x 180 x 25 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




