- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Iné výrobky
- GSM, UMTS, LTE
- Antény
- LOGARITMICKÁ ANTÉNA ATK-LOG/LTE+FME/10 GSM/DCS/UMTS/HSDPA/LTE
LOGARITMICKÁ ANTÉNA ATK-LOG/LTE+FME/10 GSM/DCS/UMTS/HSDPA/LTE
- Kompletné špecifikácie
LOGARITMICKÁ ANTÉNA ATK-LOG/LTE+FME/10 GSM/DCS/UMTS/HSDPA/LTESkladom59,84 EUR48,65 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 800 ... 2170 MHz ; Konektor: 2 x Zásuvka FME ; Zosilenie : max. 5 dBi ; Vybrané vlastnosti: Dĺžky káblu - 2 x 10 m, 2 x 2 MIMO - 2 Konektory, Veľmi jednoduchá a rýchla montáž ;
| Rozsah frekvencie: | 800 ... 2170 MHz GSM/DCS/UMTS/HSDPA/LTE |
| Konektor: | 2 x Zásuvka FME |
| Zosilenie : | max. 5 dBi |
| Impedancia: | 50 Ω |
| Polarizácia: | Zvislá / Vodorovná |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 1.19 kg |
| Rozmery: | 670 x 220 x 190 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





