- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Iné výrobky
- GSM, UMTS, LTE
- Antény
- LOGARITMICKÁ ANTÉNA MIMO TD-5G-KYZ-10/10+10M+SMA GSM/GPRS LTE 5G
LOGARITMICKÁ ANTÉNA MIMO TD-5G-KYZ-10/10+10M+SMA GSM/GPRS LTE 5G
- Kompletné špecifikácie
LOGARITMICKÁ ANTÉNA MIMO TD-5G-KYZ-10/10+10M+SMA GSM/GPRS LTE 5GSkladom132,17 EUR107,46 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 698 ... 960 MHz, 1710 ... 2700 MHz, 3300 ... 3800 MHz ; Konektory: 2 x Zástrčka SMA ; Zosilenie : 9.5 dBi @ 698 ... 960 MHz, 10.5 dBi @ 1710 ... 2700 MHz, 11 dBi @ 3300 ... 3800 MHz ; Vybrané vlastnosti: Dĺžky káblu : 2 x 10 m, Veľmi jednoduchá a rýchla montáž ; Rozmery: 442 x 210 x 65 mm (každý anténny modul) ;
| Rozsah frekvencie: | 698 ... 960 MHz , 1710 ... 2700 MHz , 3300 ... 3800 MHz GSM / DCS / UMTS / WLAN / LTE / 5G |
| Konektory: | 2 x Zástrčka SMA |
| Zosilenie : | 9.5 dBi @ 698 ... 960 MHz , 10.5 dBi @ 1710 ... 2700 MHz , 11 dBi @ 3300 ... 3800 MHz |
| Impedancia: | 50 Ω |
| Šírka vodorovného lúča (H): | 70 / 55 ° |
| Šírka vertikálneho lúča (V): | 55 / 70 ° |
| Polarizácia: | Zvislá + Vodorovná |
| VSWR: | ≤ 1.9 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 2 x 1.1 kg |
| Rozmery: | 442 x 210 x 65 mm (každý anténny modul) |
| Výrobca / Značka: | TRANS-DATA |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




