- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Iné výrobky
- GSM, UMTS, LTE
- Antény
- LOGARITMICKÁ ANTÉNA TD-LTE-KYZ7,5/8/10+5MSMA GSM/GPRS LTE
LOGARITMICKÁ ANTÉNA TD-LTE-KYZ7,5/8/10+5MSMA GSM/GPRS LTE
- Kompletné špecifikácie
LOGARITMICKÁ ANTÉNA TD-LTE-KYZ7,5/8/10+5MSMA GSM/GPRS LTESkladom41,05 EUR33,38 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 698 ... 800 MHz, 800 ... 960 MHz, 1700 ... 2700 MHz ; Konektory: Zástrčka SMA ; Zosilenie : 7.5 dBi, 8 dBi, 10 dBi ; Vybrané vlastnosti: Dĺžky káblu : 5 m, Veľmi jednoduchá a rýchla montáž ; Rozmery: 293 x 210 x 65 mm ;
| Rozsah frekvencie: | 698 ... 800 MHz , 800 ... 960 MHz , 1700 ... 2700 MHz GSM / DCS / UMTS / WLAN / LTE |
| Konektory: | Zástrčka SMA |
| Zosilenie : | 7.5 dBi @ 698 ... 800 MHz , 8 dBi @ 800 ... 960 MHz , 10 dBi @ 1700 ... 2700 MHz |
| Impedancia: | 50 Ω |
| Šírka vodorovného lúča (H): | 85 ° |
| Šírka vertikálneho lúča (V): | 60 ° |
| Polarizácia: | Zvislá / Vodorovná |
| VSWR: | ≤ 1.5 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.9 kg |
| Rozmery: | 293 x 210 x 65 mm |
| Výrobca / Značka: | TRANS-DATA |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




