- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- HDMI
- HDMI extendéry
- MENIČ HDMI-OFT-20KM
MENIČ HDMI-OFT-20KM
- Kompletné špecifikácie
MENIČ HDMI-OFT-20KMSkladom141,05 EUR114,68 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Zariadenie umožňuje vysielať signál HDMI, IR, USB jednovidovým optickým vláknom do vzdialenosti až 20km; Podporované rozlíšenie HDMI: 1080p @ 60 políčok/s, 1080i, 720p, 576p, 480p ; Maximálna prenosová vzdialenosť: 20 km ; Podporovaný štandard HDMI: 1.3 ; HDCP: 1.2 ; Typ konektora: SC ; Napájanie: Vysielač : 5 V DC, Prijímač : 5 V DC ;
| Vysielač: | |
| Vstupy: | |
| Výstupy: | |
| Prijímač: | |
| Vstupy: | |
| Výstupy: | 1 ks. HDMI |
| Podporované rozlíšenie HDMI: | |
| Maximálna prenosová vzdialenosť: | 20 km |
| Podporovaný štandard HDMI: | 1.3 |
| HDCP: | 1.2 |
| Typ konektora: | SC |
| Frekvencia IR: | 38 kHz |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 70 °C |
| Hmotnosť: | |
| Rozmery: | 160 x 80 x 28 mm - Rozmery vysielača alebo prijímača |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





