- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- HDMI
- HDMI extendéry
- MENIČ HDMI-OFT-4K-20KM
MENIČ HDMI-OFT-4K-20KM
- Kompletné špecifikácie
MENIČ HDMI-OFT-4K-20KMSkladom368,56 EUR299,65 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Zariadenie umožňuje vysielať signál HDMI, IR, RS232, USB jednovidovým optickým vláknom do vzdialenosti až 20km; Podporované rozlíšenie HDMI: max. 3840 x 2160 px 4K @ 60Hz ; Maximálna prenosová vzdialenosť: 20 km ; Podporované audio formáty: L-PCM ; HDCP: 2.2 ; Optická vlnová dĺžka: 1310 nm, 1550 nm ; Typ konektora: LC ; Napájanie: Vysielač : 12 V DC, Prijímač : 12 V DC ;
| Vysielač: | |
| Vstupy: | |
| Výstupy: | |
| Prijímač: | |
| Vstupy: | |
| Výstupy: | |
| Podporované rozlíšenie HDMI: | max. 3840 x 2160 px 4K @ 60Hz |
| Maximálna prenosová vzdialenosť: | 20 km |
| Podporované audio formáty: | L-PCM |
| HDCP: | 2.2 |
| Optická vlnová dĺžka: | |
| Typ konektora: | LC |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | |
| Rozmery: | 120 x 106 x 29 mm - Rozmery vysielača alebo prijímača |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




