- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Smerovače, smerovače Wi-Fi, prístupové body (Access Pointy)
- Vnútorný
- MOBILNÝ ROUTER, MODEM 4G LTE CAT. 6 DWR-933 Wi-Fi 2.4 GHz, 5 GHz, 300 Mbps + 867 Mbps D-Link
MOBILNÝ ROUTER, MODEM 4G LTE CAT. 6 DWR-933 Wi-Fi 2.4 GHz, 5 GHz, 300 Mbps + 867 Mbps D-Link
- Kompletné špecifikácie
MOBILNÝ ROUTER, MODEM 4G LTE CAT. 6 DWR-933 Wi-Fi 2.4 GHz, 5 GHz, 300 Mbps + 867 Mbps D-LinkSkladom196,72 EUR159,93 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: Wi-Fi : 2.4 GHz, 5 GHz, LTE : 2600 MHz, 2100 MHz, 1800 MHz, 800 MHz ; Štandardy: IEEE 802.11 b/g/n/ac, 4G LTE, 3G DC-HSPA+/HSPA+/HSPA/UMTS, 2G GSM ; Prenosové rýchlosti: Wi-Fi : 300 Mbps + 867 Mbps, LTE Cat. 6 : 300 Mbps / 50 Mbps ;
| Rozsah frekvencie: | |
| Typ antény: | 2 x WiFi - Vnútorná anténa , 1 x 4G LTE - Vnútorná anténa, 1 x 2 MIMO |
| Štandardy: | IEEE 802.11 b/g/n/ac, 4G LTE, 3G DC-HSPA+/HSPA+/HSPA/UMTS, 2G GSM |
| Prenosové rýchlosti: | |
| Typ siete: | |
| Porty LAN: | ![]() |
| Porty: | |
| LTE: | ![]() |
| QSS: | ![]() |
| WDS: | ![]() |
| Ochrany: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.13 kg |
| Rozmery: | 98 x 71 x 19 mm |
| Výrobca / Značka: | D-Link |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






