- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Iné výrobky
- Prepäťové ochrany
- Bezpečnostné multi-zásuvkové predlžovacie káble AC 230V
- NAPÁJACIA LIŠTA AK-SP-05A AKYGA
NAPÁJACIA LIŠTA AK-SP-05A AKYGA
- Kompletné špecifikácie
NAPÁJACIA LIŠTA AK-SP-05A AKYGASkladom10,15 EUR8,25 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Zabezpečovacie zariadenie chrániace zariadenie pred účinkami atmosférických výbojov alebo prepätím pochádzajúcim zo siete AC 230V; Celkový maximálny prúd: 10 A ; Maximálne celkové zaťaženie: 2500 W ; Počet zásuviek: 5 zásuviek s ochranným kontaktom 10A/250V ; Automatická poistka s meškaním: 10 A / 250 V ; Dĺžka kábla: 1.8 m ;
| Menovité napätie: | 230 V AC / 50 Hz |
| Celkový maximálny prúd: | 10 A |
| Maximálne celkové zaťaženie: | 2500 W |
| Doba odozvy: | < 25 ns |
| Počet zásuviek: | 5 zásuviek s ochranným kontaktom 10A/250V |
| Automatická poistka s meškaním: | 10 A / 250 V |
| Menovité napätie protiprepäťového systému: | 250 V / 50 Hz |
| Tlmič: | RFI ≤ 10 dB |
| Maximálny vybíjací prúd: | 4.5 kA |
| Maximálna absorpcia energie: | 150 J |
| Vypínač: | podsvietený |
| Dĺžka kábla: | 1.8 m |
| Kryt: | Umelá hmota (ABS) |
| Farba: | Čierny |
| Prevádzková teplota: | 5 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.306 kg |
| Rozmery: | 305 x 50 x 40 mm |
| Výrobca / Značka: | AKYGA |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




