- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Iné výrobky
- Prepäťové ochrany
- Bezpečnostné multi-zásuvkové predlžovacie káble AC 230V
- NAPÁJACIA LIŠTA OR-AE-13144 (4 ZÁSUVKY + 2 USB) ORNO
NAPÁJACIA LIŠTA OR-AE-13144 (4 ZÁSUVKY + 2 USB) ORNO
- Kompletné špecifikácie
NAPÁJACIA LIŠTA OR-AE-13144 (4 ZÁSUVKY + 2 USB) ORNOSkladom22,98 EUR18,69 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Celkový maximálny prúd: 10 A ; Maximálne celkové zaťaženie: 2300 W ; Počet zásuviek: 4 zásuvky s ochranným kontaktom 10A/250V, 2 USB portami 2.1A/5V ; Dĺžka kábla: 1.4 m ;
| Menovité napätie: | 230 V AC / 50 Hz |
| Celkový maximálny prúd: | 10 A |
| Maximálne celkové zaťaženie: | 2300 W |
| Počet zásuviek: | |
| Vypínač: | ![]() |
| Dĺžka kábla: | 1.4 m |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Biela + Šedý |
| Hmotnosť: | 0.35 kg |
| Rozmery: | 94 x 78 x 78 mm |
| Výrobca / Značka: | ORNO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





