- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Príslušenstvo
- NAPÁJANIE AUTOMOBILU PR2AM20M TELTONIKA
NAPÁJANIE AUTOMOBILU PR2AM20M TELTONIKA
- Kompletné špecifikácie
NAPÁJANIE AUTOMOBILU PR2AM20M TELTONIKASkladom8,81 EUR7,17 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vstupné napätie: 9 ... 30 V DC ; Výstupný prúd: 2 A ;
| Identifikátor modelu: | PR2AM20M |
| Vstupné napätie: | 9 ... 30 V DC |
| Výstupný prúd: | 2 A |
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Ochrany: | Poistka |
| Certifikáty: | RoHS |
| LED ukazovateľ: | červená dióda - napájanie |
| Typy konektorov napájania: | |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.058 kg |
| Dĺžka káblu: | 1.90 m |
| Výrobca / Značka: | TELTONIKA |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





