- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- LAN prepäťovej ochrany
- OBMEDZOVAČ PREPÄTIA AXON-MULTINET-8 ETHERNET
OBMEDZOVAČ PREPÄTIA AXON-MULTINET-8 ETHERNET
- Kompletné špecifikácie
OBMEDZOVAČ PREPÄTIA AXON-MULTINET-8 ETHERNETSkladom198,87 EUR161,69 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Zariadenie určené na ochranu zariadení pripojených k sieti Ethernet 10/100/1000 Mb/s - chránia 4 páry krútenej dvojlinky UTP; Menovité napätie: 20 V ; Napäťová ochranná hladina (line-line): ≤ 40 V ; Napäťová ochranná hladina line-PG: ≤ 600 V ; Menovitý vybíjací prúd (line-line): 100 A (8/20µs) ;
| Typy zásuviek: | 8 x RJ-45 (8-pin, 4 páry) |
| Chránené páry vodičov: | 1-2, 3-6, 4-5, 7-8 |
| Menovité napätie: | 20 V |
| Maximálne napätie: | 25 V |
| Napäťová ochranná hladina (line-line): | ≤ 40 V |
| Napäťová ochranná hladina line-PG: | ≤ 600 V |
| Menovitý vybíjací prúd (line-line): | 100 A (8/20µs) |
| Menovitý vybíjací prúd (line-PG): | 100 A (8/20µs) |
| Maximálny vybíjací prúd (line-line): | 135 A (8/20µs) |
| Maximálny vybíjací prúd (line-PG): | 135 A (8/20µs) |
| Kapacita: | ≤ 20 pF |
| Hmotnosť: | 0.44 kg |
| Rozmery: | 162 x 90 x 37 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




