- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Iné výrobky
- Prepäťové ochrany
- Bezpečnostné multi-zásuvkové predlžovacie káble AC 230V
- OBMEDZOVAČ PREPÄTIA AXON-POWER/DIN
OBMEDZOVAČ PREPÄTIA AXON-POWER/DIN
- Kompletné špecifikácie
OBMEDZOVAČ PREPÄTIA AXON-POWER/DINSkladom46,40 EUR37,72 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Zabezpečovacie zariadenie chrániace zariadenie pred účinkami atmosférických výbojov alebo prepätím pochádzajúcim zo siete AC 230V; Kryt: upevnenie na DIN lištu DIN, TS-35 ;
| Menovité napätie: | 230 V AC / 50 Hz |
| Maximálne napätie: | 250 V AC / 50 Hz |
| Menovitý prúd: | 10 A |
| Úroveň ochrany Up L/PE, N/PE: | ≤ 1.3 kV |
| Úroveň ochrany Up L/N: | ≤ 3 kV |
| Menovitý vybíjací prúd (L/N, L/PE, N/PE): | 4 kA - 8/20 µs |
| Maximálny vybíjací prúd (L/N, L/PE, N/PE): | 10 kA 8/20 µs (typ 2) |
| Signalizácia stavu práce: | ![]() |
| Typy konektorov: | 2 x svorkovnica |
| Kryt: | |
| Hmotnosť: | 0.075 kg |
| Rozmery: | 86 x 58 x 35 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





