- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Iné výrobky
- Prepäťové ochrany
- CCTV prepäťovej ochrany (symetrické)
- OBMEDZOVAČ PREPÄTIA AXON-RS485/DIN SYMETRICKÉHO VEDENIA RS-485
OBMEDZOVAČ PREPÄTIA AXON-RS485/DIN SYMETRICKÉHO VEDENIA RS-485
- Kompletné špecifikácie
OBMEDZOVAČ PREPÄTIA AXON-RS485/DIN SYMETRICKÉHO VEDENIA RS-485Skladom63,17 EUR51,36 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 6 V ; Menovitý vybíjací prúd line-PG [C2]: 5 kA - 8/20 µs ; Napäťová ochranná hladina line-PG [C2]: ≤ 1000 V - 1.2 kV / 50 µs ; Šírka pásma: 0 MHz ... 1 MHz ;
| Menovité napätie: | 6 V |
| Maximálne napätie: | 10 V |
| Menovitý prúd: | 0.75 A |
| Menovitý vybíjací prúd (line-line) [C3]: | 25 A - 10/1000 µs |
| Menovitý vybíjací prúd line-PG [C2]: | 5 kA - 8/20 µs |
| Napätie ochrany Up vedenie-vedenie pre menovitý prúd [C3]: | ≤ 16 V - 1 kV/µs |
| Napäťová ochranná hladina line-PG [C2]: | ≤ 1000 V - 1.2 kV / 50 µs |
| Sériová impedancia na linke: | ≤ 2 Ω |
| Šírka pásma: | 0 MHz ... 1 MHz |
| Kapacita line-line: | 50 pF |
| Kapacita line-PG: | 16 pF |
| Konektory: | 2x trojitá skrutkovacia svorkovnica, 2.5 mm² |
| Parametre ochrany zabezpečenia: | Zhodné s PN-EN61643-21 |
| Kryt: | upevnenie na DIN lištu DIN, TS-35 |
| Hmotnosť: | 0,05 kg |
| Rozmery: | 90 x 58 x 22.5 mm ( Šírka 1.5 ) |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





