- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Iné výrobky
- Prepäťové ochrany
- CCTV prepäťovej ochrany (symetrické)
- OBMEDZOVAČ PREPÄTIA AXON-VIDEO-TWIST
OBMEDZOVAČ PREPÄTIA AXON-VIDEO-TWIST
- Kompletné špecifikácie
OBMEDZOVAČ PREPÄTIA AXON-VIDEO-TWISTSkladom54,98 EUR44,70 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
AXON-VIDEO-TWIST je navrhnutý k prepäťovej ochrane analógových kamier a DVR s analógovými vstupmi v systémoch CCTV, ktoré pre prenos video signálu používajú krútenú dvojlinku; Menovité napätie: 6 V ; Menovitý vybíjací prúd line-PG [C2]: 5 kA - 8/20 µs ; Napäťová ochranná hladina line-PG [C2]: ≤ 1000 V - 1.2 kV / 50 µs ; Šírka pásma: 0 MHz ... 30 MHz ;
| Štandard: | |
| Menovité napätie: | 6 V |
| Maximálne napätie: | 10 V |
| Menovitý vybíjací prúd (line-line) [C3]: | 25 A - 10/1000 µs |
| Menovitý vybíjací prúd line-PG [C2]: | 5 kA - 8/20 µs |
| Napätie ochrany Up vedenie-vedenie pre menovitý prúd [C3]: | ≤ 16 V - 1 kV/µs |
| Napäťová ochranná hladina line-PG [C2]: | ≤ 1000 V - 1.2 kV / 50 µs |
| Sériová impedancia na linke: | ≤ 2 Ω |
| Šírka pásma: | 0 MHz ... 30 MHz |
| Konektory: | 2x trojitá odnímateľná skrutkovacia svorkovnica, 1.5 mm², rozteč 3.5 mm |
| Parametre ochrany zabezpečenia: | Zhodné s PN-EN61643-21 |
| Kryt: | Kovová, čierna |
| Hmotnosť: | 0,07 kg |
| Rozmery: | 69 x 32 x 20 mm |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




