- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- LAN prepäťovej ochrany
- OBMEDZOVAČ PREPÄTIA ETHERNET-SURGE-PROTECTOR-GEN2 UBIQUITI
OBMEDZOVAČ PREPÄTIA ETHERNET-SURGE-PROTECTOR-GEN2 UBIQUITI
- Kompletné špecifikácie
OBMEDZOVAČ PREPÄTIA ETHERNET-SURGE-PROTECTOR-GEN2 UBIQUITISkladom17,72 EUR14,41 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Zariadenie určené na ochranu zariadení pripojených k sieti Ethernet 10/100/1000 Mb/s - chránia 4 páry krútenej dvojlinky UTP; V oblasti každého páru zaistí elimináciu prepätia medzi vedeniami; Napäťová ochranná hladina line-line: 90 V @ 100 V/s ; Napäťová ochranná hladina line-PG: 700 V @ 1 kV/µs ; Menovitý vybíjací prúd (line-line): > 10 kA ; Menovitý vybíjací prúd (line-PG): > 10 kA ; Vybrané vlastnosti: Compatibility with networks with throughput up to 2.5 Gbps ;
| Napäťová ochranná hladina line-line: | 90 V @ 100 V/s |
| Napäťová ochranná hladina line-PG: | 700 V @ 1 kV/µs |
| Menovitý vybíjací prúd (line-line): | > 10 kA |
| Menovitý vybíjací prúd (line-PG): | > 10 kA |
| Chránené páry vodičov: | 1-2, 3-6, 4-5, 7-8 |
| Typy zásuviek: | RJ45 (8P8C) |
| Vybrané vlastnosti: | Compatibility with networks with throughput up to 2.5 Gbps |
| Kryt: | Plastová |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.09 kg |
| Rozmery: | 91 x 61 x 32 mm |
| Výrobca / Značka: | UBIQUITI |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




