- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- LAN prepäťovej ochrany
- OBMEDZOVAČ PREPÄTIA IPP-1-20-HS ETHERNET ATTE
OBMEDZOVAČ PREPÄTIA IPP-1-20-HS ETHERNET ATTE
- Kompletné špecifikácie
OBMEDZOVAČ PREPÄTIA IPP-1-20-HS ETHERNET ATTESkladom19,55 EUR15,90 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Obmedzovač určený na ochranu zariadení zapojených do siete Ethernet 10/100/1000 Mb/s so zohľadnením zariadení napájaných po PoE; Napäťová ochranná hladina (line-line): 8 V ; Úroveň ochrany systému proti prepätiu napájania (vedenie-vedenie): 65 V PoE ; Napäťová ochranná hladina line-PG: 400 V ;
| Typy zásuviek: | 1 x RJ-45 (8-pin, 4 páry) |
| Napäťová ochranná hladina (line-line): | 8 V |
| Úroveň ochrany systému proti prepätiu napájania (vedenie-vedenie): | 65 V PoE |
| Napäťová ochranná hladina line-PG: | 400 V |
| Maximálny vybíjací prúd (line-line): | 30 A |
| Maximálny vybíjací prúd (line-PG): | 30 A |
| Hmotnosť: | 0.015 kg |
| Rozmery: | 20 x 48 x 17 mm |
| Výrobca / Značka: | ATTE |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




