- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Iné výrobky
- Prepäťové ochrany
- Bezpečnostné multi-zásuvkové predlžovacie káble AC 230V
- OBMEDZOVAČ PREPÄTIA LE-412253 TROJFÁZOVÝ TYP 1+2 LEGRAND
OBMEDZOVAČ PREPÄTIA LE-412253 TROJFÁZOVÝ TYP 1+2 LEGRAND
- Kompletné špecifikácie
OBMEDZOVAČ PREPÄTIA LE-412253 TROJFÁZOVÝ TYP 1+2 LEGRANDSkladom286,22 EUR232,70 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Zabezpečovacie zariadenie chrániace zariadenie pred účinkami atmosférických výbojov alebo prepätím pochádzajúcim zo siete AC 230V; Druh zariadenia: Obmedzovač prepätia, Trojfázový ; Menovité napätie: 230 / 400 V AC ; Maximálne napätie: 320 V AC ; Trieda: Typ 1+2 ; Úroveň ochrany Up L/PE, N/PE: 1.2 kV @ 10/350 µs (T1) 1.7 kV @ 8/20 µs (T2) ; Menovitý vybíjací prúd (L/PE, N/PE): 8 kA @ 10/350 µs (T1) 20 kA @ 8/20 µs (T2) ; Kryt: upevnenie na DIN lištu DIN, TS-35 ;
| Druh zariadenia: | Obmedzovač prepätia, Trojfázový |
| Menovité napätie: | 230 / 400 V AC, 50 / 60 Hz |
| Maximálne napätie: | 320 V AC, 50 / 60 Hz |
| Trieda: | Typ 1+2 ( Trieda B+C ) |
| Úroveň ochrany Up L/PE, N/PE: | 1.2 kV @ 10/350 µs (T1) 1.7 kV @ 8/20 µs (T2) |
| Menovitý vybíjací prúd (L/PE, N/PE): | 8 kA @ 10/350 µs (T1) 20 kA @ 8/20 µs (T2) |
| Maximálny vybíjací prúd (L/N, L/PE, N/PE): | 50 kA @ 8/20 µs (T2) |
| Signalizácia stavu práce: | ![]() |
| Typy konektorov: | skrutkové svorky |
| Kryt: | Plast, upevnenie na DIN lištu DIN, TS-35 |
| Šírka v moduloch 17.5 mm: | 4 |
| Hmotnosť: | 0.552 kg |
| Rozmery: | 71 x 83 x 70 mm |
| Výrobca / Značka: | LEGRAND |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





