- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Iné výrobky
- Prepäťové ochrany
- CCTV prepäťovej ochrany (koaxiál)
- OBMEDZOVAČ PREPÄTIA NAPÁJANIA OPZ-12
OBMEDZOVAČ PREPÄTIA NAPÁJANIA OPZ-12
- Kompletné špecifikácie
OBMEDZOVAČ PREPÄTIA NAPÁJANIA OPZ-12Skladom12,41 EUR10,09 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 12 V DC ; Menovitý prúd: 1 A ; Maximálny vybíjací prúd: 5 kA (8/20µs) ; Úroveň ochrany: 700 V (8/20µs) ;
| Menovité napätie: | 12 V DC |
| Maximálne prevádzkové napätie jednosmerného prúdu: | 15 V DC |
| Menovitý prúd: | 1 A |
| Maximálny vybíjací prúd: | 5 kA (8/20µs) |
| Úroveň ochrany: | 700 V (8/20µs) |
| Uzemnenie: | nepriame, cez uzemňovaciu skrutku |
| Typ zásuvky pre vstup: | svorkovnica |
| Typ zásuvky pre výstup: | kábel s konektorom napájania 2.1/5.5mm 30 cm |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| Rozmery: | 68 x 60 x 20 mm |
| Výrobca / Značka: | DELTA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




