- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Iné výrobky
- Prepäťové ochrany
- CCTV prepäťovej ochrany (symetrické)
- OBMEDZOVAČ PREPÄTIA VIDEO OPV-1S SYMETRICKÉHO VEDENÍ
OBMEDZOVAČ PREPÄTIA VIDEO OPV-1S SYMETRICKÉHO VEDENÍ
- Kompletné špecifikácie
OBMEDZOVAČ PREPÄTIA VIDEO OPV-1S SYMETRICKÉHO VEDENÍSkladom1,64 EUR1,33 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Chráni symetrické prenosové video vedenie a nespôsobuje pritom stratu kvality signálu;
Štandard: AHD - 5 Mpx, HD-CVI - 8 Mpx 4K UHD, HD-TVI - 5 Mpx, CVBS - PAL / NTSC ; Prahové napätie: > 2.4 V (vedenie/vedenie) > 18.4 V (vedenie/uzemnenie) ; Maximálny vybíjací prúd: 30 A (t=8.3ms) ; Reakčná doba: 15 ns ;
Štandard: AHD - 5 Mpx, HD-CVI - 8 Mpx 4K UHD, HD-TVI - 5 Mpx, CVBS - PAL / NTSC ; Prahové napätie: > 2.4 V (vedenie/vedenie) > 18.4 V (vedenie/uzemnenie) ; Maximálny vybíjací prúd: 30 A (t=8.3ms) ; Reakčná doba: 15 ns ;
| Štandard: | |
| Chránená linka: | Symetrická |
| Prahové napätie: | > 2.4 V (vedenie/vedenie) > 18.4 V (vedenie/uzemnenie) |
| Maximálny vybíjací prúd: | 30 A (t=8.3ms) |
| Reakčná doba: | 15 ns |
| Uzemnenie: | Nepriame uzemnenie, cez diódu |
| Typ zásuvky pre vstup: | Káblové svorky |
| Typ zásuvky pre výstup: | Káblové svorky |
| Prevádzková teplota: | - 50 ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | < 95 % |
| Hmotnosť: | 0.014 g |
| Výrobca / Značka: | DELTA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




