- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Iné výrobky
- Prepäťové ochrany
- CCTV prepäťovej ochrany (symetrické)
- OBMEDZOVAČ PREPÄTIA VIDEO OPV-4S
OBMEDZOVAČ PREPÄTIA VIDEO OPV-4S
- Kompletné špecifikácie
OBMEDZOVAČ PREPÄTIA VIDEO OPV-4SSkladom13,17 EUR10,71 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Určený na ochranu proti prepätiu video zariadenia, v ktorých je signál prenášaný diferenciálne (symetricky) alebo zariadenie v sieti Ethernet 10/100; Štandard: AHD - 5 Mpx, HD-CVI - 8 Mpx 4K UHD, HD-TVI - 5 Mpx, CVBS - PAL / NTSC ; Prahové napätie (vodič-vodič): > 2.4 V ; Maximálny vybíjací prúd (8/20µS): 5 kA ; Reakčná doba: 15 ns ;
| Štandard: | |
| Prahové napätie (vodič-vodič): | > 2.4 V |
| Prahové napätie (vodič/zem): | > 18.4 V |
| Maximálny vybíjací prúd (8/20µS): | 5 kA |
| Sériová impedancia na linke: | 1 Ω |
| Kapacita: | 7 pF |
| Reakčná doba: | 15 ns |
| Uzemnenie: | skrutka 5mm |
| Počet kanálov: | 4 |
| Chránené káble v konektore RJ-45: | 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 |
| Určenie: | |
| Typy symetrických vstupných/výstupných zásuviek: | RJ-45 (8-pin, 4 páry) |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | -50 °C ... 55 °C / < 95 % |
| Rozmery (W x H x D) / hmotnosť: | 120 mm x 30 mm x 60 mm / 0.08 kg |
| Výrobca / Značka: | DELTA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





