- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Iné výrobky
- GSM, UMTS, LTE
- Antény
- PANELOVÁ ANTÉNA MIMO TD-5G-KPZ-8/9/8 GSM/GPRS LTE 5G
PANELOVÁ ANTÉNA MIMO TD-5G-KPZ-8/9/8 GSM/GPRS LTE 5G
- Kompletné špecifikácie
PANELOVÁ ANTÉNA MIMO TD-5G-KPZ-8/9/8 GSM/GPRS LTE 5GSkladom135,56 EUR110,22 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 617 ... 960 MHz, 1710 ... 2700 MHz, 3300 ... 3800 MHz ; Konektory: 2 x Zásuvka N ; Zosilenie : 8 dBi @ 617 ... 960 MHz, 9 dBi @ 1710 ... 2700 MHz, 8 dBi @ 3300 ... 3800 MHz ; Vybrané vlastnosti: Dĺžky káblu : 2 x 0.3 m, Veľmi jednoduchá a rýchla montáž ; Rozmery: 320 x 210 x 73 mm ;
| Rozsah frekvencie: | 617 ... 960 MHz , 1710 ... 2700 MHz , 3300 ... 3800 MHz GSM / DCS / UMTS / WLAN / LTE / 5G |
| Konektory: | 2 x Zásuvka N |
| Zosilenie : | 8 dBi @ 617 ... 960 MHz , 9 dBi @ 1710 ... 2700 MHz , 8 dBi @ 3300 ... 3800 MHz |
| Impedancia: | 50 Ω |
| Šírka vodorovného lúča (H): | 80 / 75 ° |
| Šírka vertikálneho lúča (V): | 70 / 55 ° |
| Polarizácia: | zvislá/vodorovná/priečna |
| VSWR: | ≤ 1.8 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| Rozmery: | 320 x 210 x 73 mm |
| Výrobca / Značka: | TRANS-DATA |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




