- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Iné výrobky
- GSM, UMTS, LTE
- Antény
- PANELOVÁ ANTÉNA MIMO TD-LTE-KPZ-6/8 GSM/GPRS LTE
PANELOVÁ ANTÉNA MIMO TD-LTE-KPZ-6/8 GSM/GPRS LTE
- Kompletné špecifikácie
PANELOVÁ ANTÉNA MIMO TD-LTE-KPZ-6/8 GSM/GPRS LTESkladom87,10 EUR70,81 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 806 ... 960 MHz, 1710 ... 2700 MHz ; Konektory: 2 x Zásuvka N ; Zosilenie : 6 dBi @ 806 ... 960 MHz, 8 dBi @ 1710 ... 2700 MHz ; Vybrané vlastnosti: Dĺžky káblu : 2 x 0.15 m, Veľmi jednoduchá a rýchla montáž ; Rozmery: 290 x 170 x 50 mm ;
| Rozsah frekvencie: | 806 ... 960 MHz , 1710 ... 2700 MHz GSM / DCS / UMTS / WLAN / LTE |
| Konektory: | 2 x Zásuvka N |
| Zosilenie : | 6 dBi @ 806 ... 960 MHz , 8 dBi @ 1710 ... 2700 MHz |
| Impedancia: | 50 Ω |
| Šírka vodorovného lúča (H): | 70 ° |
| Šírka vertikálneho lúča (V): | 60 ° |
| Polarizácia: | Zvislá + Vodorovná |
| VSWR: | ≤ 1.5 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.7 kg |
| Rozmery: | 290 x 170 x 50 mm |
| Výrobca / Značka: | TRANS-DATA |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




