- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Iné výrobky
- GSM, UMTS, LTE
- Antény
- PANELOVÁ ANTÉNA MIMO TD-LTE-KPZ-8/8 GSM/GPRS LTE
PANELOVÁ ANTÉNA MIMO TD-LTE-KPZ-8/8 GSM/GPRS LTE
- Kompletné špecifikácie
PANELOVÁ ANTÉNA MIMO TD-LTE-KPZ-8/8 GSM/GPRS LTESkladom127,52 EUR103,67 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 698 ... 960 MHz, 1710 ... 2700 MHz ; Konektory: 2 x Zástrčka SMA ; Zosilenie : 6 ... 7 dBi @ 698 ... 960 MHz, 8 dBi @ 1710 ... 2700 MHz ; Vybrané vlastnosti: Dĺžky káblu : 2 x 5 m, Veľmi jednoduchá a rýchla montáž ; Rozmery: 290 x 170 x 50 mm ;
| Rozsah frekvencie: | 698 ... 960 MHz , 1710 ... 2700 MHz GSM / DCS / UMTS / WLAN / LTE |
| Konektory: | 2 x Zástrčka SMA |
| Zosilenie : | 6 ... 7 dBi @ 698 ... 960 MHz , 8 dBi @ 1710 ... 2700 MHz |
| Impedancia: | 50 Ω |
| Šírka vodorovného lúča (H): | 60 / 50 ° |
| Šírka vertikálneho lúča (V): | 50 / 60 ° |
| Polarizácia: | Zvislá + Vodorovná |
| VSWR: | ≤ 1.5 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 1.4 kg |
| Rozmery: | 290 x 170 x 50 mm |
| Výrobca / Značka: | TRANS-DATA |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




