- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Iné výrobky
- GSM, UMTS, LTE
- Antény
- PANELOVÁ ANTÉNA TD-LTE-KYZ4 GSM/GPRS LTE
PANELOVÁ ANTÉNA TD-LTE-KYZ4 GSM/GPRS LTE
- Kompletné špecifikácie
PANELOVÁ ANTÉNA TD-LTE-KYZ4 GSM/GPRS LTESkladom89,96 EUR73,14 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 380 ... 698 MHz, 698 ... 960 MHz, 1710 ... 2700 MHz ; Konektory: Zástrčka N ; Zosilenie : 3 dBi, 4 dBi, 7 dBi ; Vybrané vlastnosti: Dĺžky káblu : 0.12 m, Veľmi jednoduchá a rýchla montáž ; Rozmery: 249 x 71.5 x 61 mm ;
| Rozsah frekvencie: | 380 ... 698 MHz , 698 ... 960 MHz , 1710 ... 2700 MHz GSM / DCS / UMTS / WLAN / LTE |
| Konektory: | Zástrčka N |
| Zosilenie : | 3 dBi @ 380 ... 698 MHz , 4 dBi @ 698 ... 960 MHz , 7 dBi @ 1710 ... 2700 MHz |
| Impedancia: | 50 Ω |
| Šírka vodorovného lúča (H): | 140 ° |
| Šírka vertikálneho lúča (V): | 110 ° |
| Polarizácia: | Zvislá |
| VSWR: | ≤ 2.5 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| Rozmery: | 249 x 71.5 x 61 mm |
| Výrobca / Značka: | TRANS-DATA |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




