- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Iné výrobky
- Prepäťové ochrany
- CCTV prepäťovej ochrany (symetrické)
- PREPÄŤOVÁ OCHRANA SUG-RS485 SYMETRICKÉHO VEDENIA RS-485 EWIMAR
PREPÄŤOVÁ OCHRANA SUG-RS485 SYMETRICKÉHO VEDENIA RS-485 EWIMAR
- Kompletné špecifikácie
PREPÄŤOVÁ OCHRANA SUG-RS485 SYMETRICKÉHO VEDENIA RS-485 EWIMARSkladom47,23 EUR38,40 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Zariadenie SUG-RS485 je určené na ochranu zbernice RS-485 pred prepätím spôsobeným atmosférickými výbojmi a rozdielmi potenciálov;
| Menovité napätie (line-line): | 10 V DC |
| Maximálne napätie (line-line): | |
| Napäťová ochranná hladina linka-tienenie: | 15 V DC |
| Napäťová ochranná hladina line-line: | 0.5 kA |
| Úroveň ochrany vedenie-uzemnenie: | 10 kA |
| Line-to-ground discharge current: | 20 kA |
| Bleskový prúd vedenie-zem: | 3.5 kA |
| Nominálny sériový prúd: | 300 mA |
| Napäťová ochranná hladina (line-line): | 15 V DC |
| Odpor: | 7 Ω / Vedenie |
| Signalizácia stavu práce: | ![]() |
| Typy konektorov: | 3 x svorkovnica |
| Kryt: | Plast |
| Index of Protection: | IP20 |
| Prevádzková teplota: | -40 ... 80 °C |
| Hmotnosť: | 0.032 kg |
| Rozmery: | 56 x 31 x 28 mm |
| Výrobca / Značka: | EWIMAR |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





