- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- HDMI
- HDMI prevodníky
- PREVODNÍK VGA NA HDMI V1112ABK01 + AUDIO UNITEK
PREVODNÍK VGA NA HDMI V1112ABK01 + AUDIO UNITEK
- Kompletné špecifikácie
PREVODNÍK VGA NA HDMI V1112ABK01 + AUDIO UNITEKSkladom8,33 EUR6,78 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vstupy: VGA ; Výstupy: HDMI, Audio (konektor Jack stereo) ; Podporované rozlíšenia VGA vstupu: 1080p ; Podporované výstupné rozlíšenie HDMI: max. 1920 x 1080 px ;
| Vstupy: | VGA |
| Výstupy: | |
| Podporované rozlíšenia VGA vstupu: | 1080p |
| Podporované výstupné rozlíšenie HDMI: | max. 1920 x 1080 px |
| HDCP: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | Plug & Play |
| Napájanie: | 5 V DC - Zásuvka micro USB |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.044 kg |
| Rozmery: | 48 x 38 x 14 mm |
| Dĺžka káblu: | 150 mm |
| Výrobca / Značka: | UNITEK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





