- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- HDMI
- HDMI prevodníky
- PREVODNÍK Z PORTU DISPLAYPORT NA HDMI Y-5118DA UNITEK
PREVODNÍK Z PORTU DISPLAYPORT NA HDMI Y-5118DA UNITEK
- Kompletné špecifikácie
PREVODNÍK Z PORTU DISPLAYPORT NA HDMI Y-5118DA UNITEKSkladom5,33 EUR4,33 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vstupy: DisplayPort ; Výstupy: HDMI ; Podporované rozlíšenia DisplayPort vstupu: 1080p ; Podporované výstupné rozlíšenie HDMI: max. 1920 x 1200 px ;
| Vstupy: | DisplayPort |
| Výstupy: | HDMI |
| Podporované rozlíšenia DisplayPort vstupu: | 1080p |
| Podporované výstupné rozlíšenie HDMI: | max. 1920 x 1200 px |
| HDCP: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | Podporuje prenos zvuku, ak sa vysiela zo zdroja |
| Napájanie: | z portu HDMI / DisplayPort |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.030 kg |
| Rozmery: | 45 x 45 x 15 mm |
| Dĺžka káblu: | 200 mm |
| Výrobca / Značka: | UNITEK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





