- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Smerovače, smerovače Wi-Fi, prístupové body (Access Pointy)
- Ostatné zariadenia
- PRIEMYSELNÝ MODEM TRM240 LTE (Cat M1)/NB-IoT/EGPRS Teltonika
PRIEMYSELNÝ MODEM TRM240 LTE (Cat M1)/NB-IoT/EGPRS Teltonika
- Kompletné špecifikácie
PRIEMYSELNÝ MODEM TRM240 LTE (Cat M1)/NB-IoT/EGPRS TeltonikaSkladom107,45 EUR87,35 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Mobilný prenos: LTE kat. 1 / 3G / 2G ; Slot SIM karty: Mini SIM – 2FF ; Vybrané vlastnosti: LTE kat. 1 pre komunikáciu M2M, IoT, Odolné hliníkové puzdro, Prístup a konfigurácia cez USB, Nízka spotreba energie, Vonkajšia anténa s konektorom SMA ;
| Mobilný prenos: | LTE kat. 1 / 3G / 2G |
| Slot SIM karty: | Mini SIM – 2FF |
| Vybrané vlastnosti: | |
| LED kontrolky: | |
| Kryt: | Hliník |
| Index of Protection: | IP30 |
| Napájanie: | 5 V DC - Zásuvka micro USB |
| Spotreba energie: | ≤ 3.2 W |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 75 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % |
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| Rozmery: | 74.5 x 25 x 70 mm |
| Výrobca / Značka: | Teltonika |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




